Unionens ledningsgrupp

Per-Erik Djärf

Tillförordnad kanslichef och chef med regionalt ansvar  
Per-Erik.Djarf@Unionen.se

Leif Nicklagård

Förbundssekreterare
Leif.Nicklagard@unionen.se

Katarina Björk

Enhetschef för Internt stöd och utveckling
Katarina.Bjork@unionen.se

Niklas Hjert

Enhetschef för Avtal och politik, förhandlingschef
Niklas.Hjert@unionen.se

Anna Jormin

Enhetschef för Tjänster och service
Anna.Jormin@unionen.se

Fredrik Nilsson

Enhetschef för Organisering
Fredrik.Nilsson@Unionen.se

Ulrika Lyth 

Enhetschef för Kommunikation, kommunikationschef
Ulrika.Lyth@Unionen.se

Lägg till ny kommentar

Hjälpte informationen på denna sida dig?