Grå siluett som illustrerar att foto på personen saknas

Valberedning Stockholm

Valberedning
Region: 
Stockholm

Sammankallande:

Lena Jansson, TeliaSonera
Tel 070-6826800
E-post lena.l.jansson@teliasonera.com

Övriga i valberedningen:

Louis Hagströmer, SAS Ground Services
E-post Louis.Hagstromer@sas.se

Jonas Kemi, Keolis Sverige AB
E-post kjkmobil@gmail.com

Ove Kling , Ericsson
E-post ove.xs.kling@ericsson.com

Annica Pettersson, Lärarförbundet
E-post annica.pettersson@lararforbundet.se

Suppleanter:
1. Stefan Borg, Ericsson AB
E-post furuhill@bredband.net

2. Ylva Eriksson, Manpower AB
E-post ylva@eriksson.tc

3. Tiina Declercq, Apoteket AB
E-post tiina.declercq@apoteket.se

4. Sofie Lundin, Keolis Sverige AB
E-post sofie@solros.nu

5. Adam Rydström, Nartech
E-post adam.rydstrom@nartech.se

Hjälpte informationen på denna sida dig?

Ja Nej